Paieška

STRAIPSNIAI, PATARIMAI > NAUDINGI PATARIMAI > APLINKOS TVARKYMAS  

APLINKOS TVARKYMAS

 

Turbūt daugelis žmonių žiemai pasibaigus, laukia kuo greičiau ateinančio pavasario.

Pavasaris – atbudimo laikotarpis. Atbunda ne tik gamta, bet ir žmonės, kuriuos užvaldo naujos emocijos, bei pakili nuotaika.

Pavasaris prasideda nuo sodo bei aplinkos tvarkymo darbų. Taigi šiame straipsnyje bandysime atskleisti keletą vertingų patarimų besirūpinantiems bundančia aplinka.

Aplinkos paruošimas

 Pirmiausia ką reikėtų apžiūrėti ankstyvą pavasarį – tai medžių bei krūmokšnių šakas. Galimas daiktas, kad per žiemos sezoną dalis šakų gali būti aplūžusios arba kai kurios apšalusios.  Nušalusias  šakas būtina pašalinti, o pašalusias patrumpinti iki sveikos medienos. To pasėkoje augalai geriau derės pavasarį bei kitais sezonais. Dar vienas svarbus dalykas, kurį reikėtų nudirbti ankstyvą pavasarį, tai pašalinti praėjusių metų augalų lapiją, kuri gali trukdyti naujų lapelių formavimuisi bei augimui.   Derėtų pasirūpinti ir bendru aplinkos vaizdu. Galbūt Jūsų suoliukas reikalauja atnaujinimo, perdažymo ar naujų idėjų?  O gal lauko kopėčios senai nesulaukia joms taip reikalingo remonto? Pavasaris tam ir skirtas, kad pasirūpintume ir padėtume atbusti tam, kas pats pasirūpinti savimi negali.

Po aplinkos sutvarkymo, jau galima ruoštis reikiamų medžiagų, įrankių, sėklų apsipirkimui.