Paieška

STRAIPSNIAI, PATARIMAI > SODO IDĖJOS > PRAŽYDĘ BATAI NAUJAI  

PRAŽYDĘ BATAI NAUJAI

Pražydę batai naujai
 

 

Turbūt kiekvienas savo namuose, soduose turi jau atitarnavusius savąjį laiką batus, batelius, guminukus, botus. Jau galvojate su jais atsisveikinti ir išnešti prie konteinerio. Galite šiek tiek luktelti ir pasisemti idėjų kaip juos galima atgaivinti antram gyvenimui, panaudojus sodo         interjerui paįvairinti.
Tai yra taip paprasta. Jums tereiks žemių, bei tas kas tarnautų vietoj drenažo (molio duženos, keramzitas). Taip pat Jūsų širdžiai mėgstamų augaliukų bei žydinčių gėlių sodinukų. Taip susodintos gėlės, bei jų kompozicijos, turi nemažai pliusų:
 
·         Reikalauja mažai priežiūros (praktiškai niekada nereikia ravėti, tik nepamiršti palaistyti, pamaitinti trąšomis ir jeigu turite laisvą minutėlę papurkšti)
·         Pražydusį arba gausiai sužaliavusį batą galite pastoviai perkelti į naują vietą. Tai neužims papildomo laiko. Vieną savaitę galite puošti vieną sodo kampelį, o kitą savaitę batukai gali keliauti kažkur kitur. Svarbiausia, kad nežymiai keistųsi vieta, kad netraumuoti augalų. Jeigu augalas žydėjo saulėtoje vietoje, tai jam pavėsyje jau bus nekomfortiška ir atvirkščiai.
·          Pražydusius batukus galima ne tik kažkur pastatyti, bet ir pakabinti, kas tai bebūtų ar tvora, ar medžio šaka, ar laiptų turėklas. Jūsų fantazijai bus kas veikti.
·         Jeigu sumastysite į batukus susodinti daugiamečius augalus, Jums bus labai patogu juos laikyti per šaltąjį metų sezoną. Batai rūsyje užims ne daug vietos ir žalieji Jūsų draugai sulauks sekančio pavasario.  
 
Štai Jums ir keletas originalių  idėjų kaip pražydinti senus batus.
 
 
 
 
Tam gali pasitarnauti netgi elegantiški, kažkadaisę buvę dailūs moteriški bateliai